درباره ما
تاریخ درج : ۳۰ تیر ۱۳۹۲    تعداد نمایش : ۵۴۲۴

مقدمه:

مدیر مجله اینترنتی پــــــرداد با اعتقاد به این اینکه اینترنت یکی از رسانه های مفید و قدرتمند است و می تواند در ترویج و گسترش علم ، دانش ، فرهنگ و بهبود فضای کسب و کار مؤثر واقع شود از سال 1385 وارد این عرصه شده است و در تمامی این سالها سعی نموده اند با بهره گیری از تکنولوژی و فن آوری روز گامی هرچند کوچک اما خالصانه در راستای دانش و بهبود فضای کسب و کار در اینترنت بردارد.

با گسترش روز افزاون خدمات اینترنتی در دنیای مدرن امروزی مردم از مراجعات حضوری به ، ادارات ، مغازه ها ، فروشگاها ، آژانسهای مسافرتی ، کلینیکهای پزشکی ،رستورانها و ..... بی نیاز شده اند . این روزها مردم به جای سردرگمی در انبوه تبلیغات انتشاراتی و چاپ شده به دنبال جستجوهای هدفمند از طریق موتورهای جستجو در دنیای مجازی هستند.

همانطور که شما عزیزان مستحضر هستید رشد سریع تکنولوژی در کشور عزیزمان ایران و استفاده بسیاری از کاربران از اینترنت سبب گردیده است تا کاربران اینترنتی به یک بانک اطلاعاتی کامل و جامع از مشاغل گوناگون نیاز داشته باشند.

چرا بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندیهای کشور؟

یکی از مهمترین دلایل گروه اینترنتی پرداد برای وارد شدن به این عرصه نیاز مبرم کاربران به یک بانک اطلاعاتی جامع و تفکیک شده بر اساس استانها ، شهرستانها و مناطق در فضای سایبری و عدم وجود ساختار و سازماندهی مناسب در مدیریت سایتهای مشابه در کشور بوده که کاربران و متقاضیان را با سردرگمی عملکردی مواجه نموده و لزوم وجود یک بانک جامع اطلاعات مشاغل متمرکز با رویکردی دوجانبه برای کاربران و صاحبان مشاغل را امری ضروری می سازد.

بر اساس تحلیل بسیاری از کارشناسان و سایت های تحلیل ترافیک و رتبه بندی سایتهای اینترنتی همچون سایت الکسا ، مجموعه سایتهای گروه اینترنتی پرداد یکی از محبوب ترین و  پربیینده ترین سایت های فارسی زبان در سراسر جهان می باشد که با توجه به ماهیت سرویس خود توانسته است علاوه بر جذب مخاطبان فارسی زبان محبوبیت بسیاری در بین مخاطبان خارج از کشور نیز پیدا نماید.

بازدیدکنندگان "بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندیهای کشور" جامعه ای از کاربران با سلایق، جنسیت، سن ، تحصیلات و شغلهای مختلف در ایران و بعضا خارج از کشور هستند که به علت دسترسی آسان و کم هزینه به اطلاعات مورد نیاز خود ، به صورت مستمر وارد سایت شده و از اطلاعات ثبت شده در سایت استفاده می نمایند. چنین جامعه ای می تواند بستری مناسب و کم هزینه برای تبلیغات و معرفی خدمان و محصولات بسیاری از  شرکتها،تاجران و صاحبان مشاغل بازاری ، اینترنتی و ... باشد.
وجه تمایز "بانک اطلاعات مشاغل و نیازمندیهای کشور" با سایر سایتهایی که در این حوزه فعالیت می نمایند خدمات بی نظیر و گسترده همراه با قیمت های بسیار ارزان نسبت به سایتهای مشابه است . تبلیغات رایگان و انحصاری مجله اینترنتی پرداد که جزء برترین سایتهای فارسی زبان در جهان می باشد به صورت کاملا اختصاصی و رایگان به بانک مشاغل تعلق دارد ،همچنین همکاری با بسیاری از سایتهای برتر ایران اعم از خبری ، فرهنگی ، بانوان ، سرگرمی ، فن اوری اطلاعات ، نرم افزاری و برترین گروه های اینترنتی نیز موجب گردیده تا ضمن پوشش دادن بخش عمده ای از تبلیغات در فضای اینترنت ، قابلیت تعامل بیشتری بین کاربران و صاحبان مشاغل بوجود آید.

گروه اینترنتی پرداد به عنوان یکی از قدیمیترین گروه های فعال در بخش پرتال و تجارت الکترونیک ،
متعلق به شرکت کیمیاگران به شماره ثبت ( 336113 ) می باشد که به لطف الهی ، همراهی شما عزیزان و به مدد تجربیات ارزشمند 7 ساله خود درفضای اینترنت ایران توانسته است با ارائه خدماتی متمایز نسبت به سایتهای مشابه مجموعه سایتهای همچون ( مجله بانوان ، پرتال جواهرات کشور ، مجله دانلود ، فروشگها نرم افزار ، مجله خبری و بانک مشاغل کشور ) نقش مفید و موثری را در فضای اینترنت کشور ایفا نماید.

و در آخر به استحضار شما همراهان همیشگی گروه اینترنتی پرداد میرسانیم تمام اعضاء گروه پـرداد ، خود را خالصانه خدمتگذار یکایک هموطنان عزیز میدانند و همواره کوشیده اند تا بتوانند تمام اطلاعات مورد نیاز شما عزیزان را در محیطی سالم و دوستانه در اختیار شما قرار دهند.

با درود و سپاس فراوان

مدیر گروه اینترنتی پرداد - مهدی رضایی

درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24