نام شرکت: نرم افزار مالی و اداری
کد شرکت: PAR40887
تعداد نمایش غرفه : 409
نوع شرکت: خصوصی
مدیر عامل: وحید برهانی
شهر / منطقه: البرز - کرج
توضیحات:

 فعالیت شرکت سایان پرداز (سهامی خاص) با شماره ثبت ۲۴۲۵۱، از سال ۸۴ در قالب گروه نرم افزاری سایان شروع شد و به مرور با جذب افراد متخصص و ایجاد تجربه های جدید، با انرژی و پتانسیل بالایی به مسیر خود ادامه داد. این تیم کاری توانسته با گردهمایی کارشناسان خبره حسابداری و برنامه نویسی در راستای ایجاد محصولات و تکنولوژی های جدید نرم افزاری قدم برداشته و در مسیر پیشرفت قرار بگیرد. در این مسیر تغییراتی در شکل سازمانی و اعضای گروه سایان صورت گرفت که در نهایت از اول سال ۹۲ به صورت سهامی خاص به فعالیت خود ادامه میدهد.

ما با تجربه ای نزدیک به یک دهه در زمینه استقرار و پیاده سازی نرم افزارهای یکپارچه در حوزه مالی، اداری، خدماتی، بازرگانی و صنعتی فعالیت داریم و توانسته ایم با کیفیت بالای محصولات و پشتیبانی خوب و منسجم نظر مشتریانمان را جلب نموده و مورد رضاتمندی آنان واقع شویم. تکیه بر افراد متخصص و علوم روز و در کنار آن کسب تجربه های بزرگ سبب شد که بتوانیم توان و پتانسیل بالایی را جهت اجرای پروژه های نرم افزاری و خدمات it فراهم کنیم.

امروز به یاری خداوند و تلاش گروه نرم افزاری سایان، امکان ارائه خدمات و محصولات با کیفیت بالا و متناسب با نیاز روز مشتریان را در اختیار داریم. امید است که در مسیر حرکت تکنولوژی و پاسخگویی به نیاز شما پیشرو باشیم.


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24