نام شرکت: مشاوره حقوقی تلفنی رایگان
کد شرکت: PAR43063
تعداد نمایش غرفه : 331
نوع شرکت: خصوصی
شماره ثبت: 4476
مدیر عامل: موسسه حقوقی حامی عدالت اصفهان
شهر / منطقه: اصفهان - اصفهان
توضیحات:

موسسه حقوقی حامی عدالت اصفهان بر اساس شماره ثبت4476 و شماره ملی 14005313824  به جز مواردی که در انحصار وکلای دادگستری است ثبت شده ولی با هماهنگی آنان موارد حقوقی هموطنان را پیگیری  میکند.

همچنین هموطنان خارج از کشور با دادن وکالت یا حق توکیل به این موسسه و با هزینه مورد توافق طرفین ،طرح دعاوی را به یکی از وکلای مجرب در همه زمینه ها فراهم مینماید.

موسسه حقوقی حامی عدالت اصفهان  در کلیه امور گمرکی،بانکی وشهرداریها و مواردی که مربوط به دادگستری نمیباشد و همچنین نظارت بر قراردادها را بر عهده میگرد.

LegalservicesforIranians abroad

Safe investment of foreign natural or legal persons, also their defense in Iranian courts , defend ing the people of compatriots living abroad, monitoring the contracts, and deal ing with all matters relating to the judiciary is not in monopoly of lawyers , in cooperation with experienced lawyers, related to criminal, Municipality, the Court of Administrative Justice and the Governmental Discretionary . Please send your application via e - mail : hamiedalat@info.ir and keep in touch with us


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24