نام شرکت: مرجع طلا و جواهرات ایران
کد شرکت: PAR26
تعداد نمایش غرفه : 4406
نوع شرکت: خصوصی
شماره ثبت: 336113
مدیر عامل: مسعود رضایی
شهر / منطقه: تهران بزرگ - منطقه 3
توضیحات:

زر ، پرتال طلا و جواهرات

با افزایش روز افزون سایت های اطلاع رسانی در اینترنت ، درک ارتباط موضوعی و مفهومی مابین اطلاعات ارائه شده در آن روز به روز از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. از این رو سعی کردیم بستری مناسب جهت فراهم نمودن ارتباط و اطلاعات کاربردی را برای شما عزیزان فراهم آوریم.
رسالت زر توانایی بخشیدن به کاربران گوناگون خود در زمینه طلا و جواهر ایران و سایر نقاط جهان است. ارایه اطلاعات مهم و ارزشمند و ایجاد ارتباط الکترونیکی با تولید کنندگان ، فروشندگان ، بنکداران ، آموزشگاه ها و کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که به هر نحوی با این صنف و صنعت در ارتباط هستند ، یکی از اهدافی است که در رسیدن به آن گام برداشته ایم.
از این رو اخبار ایران و جهان در کلیه مجموعه های اصلی و فرعی که به هر شکلی با زندگی مردم عزیزمان به صورت مستقیم و غیر مستقیم در ارتباطند در زیر شاخه های مرتبط در زمینه کاری و صنفی به نمایش در می آید.
- مهمترین اهداف پروژه زر:
1) طراحی و ساخت طلا و جواهرات با هر شکل و سلیقه ی برای اشخاص و صنایع مختلف دیگر همانند دندانسازی ، صنعتی ، الکتریکی و ...)
2) آموزش شاخه های اصلی و زیر مجموعه طلا و جواهر سازی از جمله مخراج کاری ، ریخته گری ، سنگ شناسی ، طلا سازی ، فروشندگی و ...
3) ایجاد بستری مناسب و امن در بهبود بخشیدن به وضعیت اقتصادی ، بازار کار ، تاریخی و ... در زمینه کاری مربوط.
4) ایجاد ارتباط اطلاعاتی با 180 کشور جهان جهت ارتقاء سطع دانش علمی ، هنری و...
5) اخبار در کلیه بخش های اقتصادی ، زنان ، آی تی ، فرهنگی و ...

مدت زمان اجرا:
سایت زر به خاطر تخصصی بودن در این رشته و نبود اطلاعات کافی و جامع نیاز به تحقیقاتی وسیعی داشت که نزدیک به 3 سال به طول انجامید و هنوز هم باید اعتراف کنیم که در ابتدای کار هستیم و با اراده ی آهنین در مسیر تکامل آن در حرکتیم.
در این راستا گروهی از برجسته ترین طراحان ، طلا سازان و جواهرسازان ، منبت کاران ، مهندسین ، گوهر شناسان ، آموزشگاه های مربوطه ، مربیان ، قالب سازان و ... ایران گرد هم آمده ایم تا ضمن آشنایی شما عزیزان با این هنر اصیل و پر درآمد ریالی و ارزی موجب ارتقاء سطح دانش فرهنگی ، هنری ، اقتصادی ، تاریخی و ... در کشور عزیزمان ایران و سایر کشورهای منطقه و تمام جهان گردیم.


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24