نام شرکت: فروشگاه مبلمان اداری کالج چوب آل
کد شرکت: PAR541
تعداد نمایش غرفه : 4117
نوع شرکت: خصوصی
شهر / منطقه: تهران بزرگ - منطقه 9
توضیحات:

فروشگاه کالج چوب آل مرکز فروش صنایع کالج چوب آل .نماینده فروش مبلمان اداری رادسیستم .مبلمان اداری لیو.مبلمان اداری نیلپر .مبلمان اداری اریکا .مبلمان اداری رایانه صنعت . مبلمان اداری نظری.می باشد.

ما آمادگی تجهیز کردن ادارات ، سازمانها ، ویلا، رستوران ها ، آمفی تاترها ، آزمایشگاه ها ، مطب ها ، درمانگاهها، منازل، دفاتر شما مشتریان محترم می باشیم .

پویایی جامعه معاصر، تجهیزات کاملا جدیدی را برای تغییر و انعطاف پذیری محیط کار و منزل می طلبد. انتخاب سیستم های ساخته شده توسط گروه صنعتی کالج چوب آل (کاچا) - با بیش از نیم قرن تجربه در سازه های چوبی با روکش طبیعی و مصنوعی - یک انتخاب صحیح برای انعطاف پذیری و آرامش در محیط کار و منزل بهینه می باشد.

ساخت سازه های چوبی با مرغوبترین و مناسب ترین مواد اولیه براساس اصول مهندسی ضامن سلامت مصرف کننده و حفظ منابع ملی است.

لذا تولیدات کاچا هم سطح با استانداردهای بین المللی با 2 سال گارانتی و 10 سال پشتیبانی، تولید و عرضه می گردد.

طرح سیستم قطعه ای و پشتیبانی کاچا همیشه یک راه حل کامل فراهم آورده است تا ملزومات به راحتی و سهولت، گسترش یابد و با شرایط جدید مطابقت پیدا کند.

عملیات خشک کردن چوب
ابتدا سطح چوب را از مواد خارجی نظیر شن و ماسه و قطعات فلزی که در هنگام انبار کردن ایجاد شده است توسط دستگاه فشار باد پاک می کنیم.

علت انجام این عمل جلوگیری از صدمه زدن تیغه های اره در زمان برش خواهد بود.

پس از اتمام این مرحله الوارها را توسط دستگاه برش به اندازه های مناسب طولی در می آورند و آن ها را به طور مناسبی می چینند و سپس به سمت کوره هدایت می کنند.
در فضای بسته کوره (که در شرکت کاچا حدود 50 متر مکعب می باشد) با کنترل دما درصد معینی از رطوبت نسبی چوب با چرخش هوا در مدت زمان معین (معمولا بین 25 تا 20 روز) گرفته می شود و رطوبت آن را به استاندارد بین المللی که 8-12 درصد است می رساند.

روکش های طبیعی
روکش های طبیعی با زیبایی و کیفیت بالا آرامش خاصی به محیط کاری می دهند و در سه طرح ملچ، افرا و راش ارائه می گردند.

روکش های PVC پرس شده از نوع با کیفیت، با ظاهری شیک که تا لبه های ابزار کاری شده زیر کار امتداد پیدا می کند. زیر این لایه ها MDF با ضخامت های مختلف قرار دارد و در رنگ های مختلف و به روز ارائه می گردد.

رویه های ملامینه، تا لبه های کار ادامه دارد و کناره های کار با نوار فشرده شده و محکم PVC پوشیده شده است، زیر این لایه های MDF یا تخته فشرده می باشد و در رنگ های مختلف و به روز ارائه می کردد.

رویه های HPL که پوششی بسیار محکم و مقاوم بوده بر روی MDF یا تخته های فشرده شده چسبیده و تا لبه های کار امتداد دارند. کناره ها از PVC و یا HPL پستفرم شده می باشند و در رنگ های مختلف و به روز ارائه می گردند.

فروشگاه مبلمان اداری صنایع چوبی و مبلمان اداری کالج چوب آل

مبلمان کنفرانس کالج چوب آل ،مبلمان انتظار کالج چوب آل ، مبلمان رستورانی کالج چوب آل، مبلمان خانگی کالج چوب آل ، صندلی های کارمندی کالج چوب آل ، صندلی انتظار کالج چوب آل ،صندلی کنفرانس کالج چوب آل ، میزهای مدیریتی کالج چوب آل، میزهای کنفرانس کالج چوب آل، صندلی نهارخوری کالج چوب آل،صندلی راحتی کالج چوب آل، صندلی های تا شو کالج چوب آل ،صندلی های رستورانی کالج چوب آل ، میز های کارمندی کالج چوب آل، میزهای منشی کالج چوب آل، میزهای کامپیوترکالج چوب آل، میزهای نهارخوری کالج چوب آل،میزهای رستورانی کالج چوب آل، کمدهای اداری کالج چوب آل، کمد خانگی کالج چوب آل، کتابخانه اداری کالج چوب آل، کتابخانه خانگی کالج چوب آل، کشو فایل اداری کالج چوب آل، کشو فایل های پنج کشو کالج چوب آل، ویترین های کالج چوب آل اداری، ویترینهای خانگی کالج چوب آل، تخت های تک نفره اداری کالج چوب آل، تخت های دو نفره خانگی ،قفسه های اداری کالج چوب آل ،قفسه های خانگی کالج چوب آل ، درهای اداری کالج چوب آل، درهای منزل کالج چوب آل

مبلمان اداری نیلپرNilper ،صندلی نیلپرِNilper،مبلمان اداری لیوlive ،صندلی اداری لیوlive،مبلمان اداری اریکا Arika،صندلی اداری اریکاArika ،مبلمان اداری رایانه صنعت rayanehsanat،صندلی اداری رایانه صنعت rayanehsanat،مبلمان اداری نظری Nazare،صندلی اداری نظری Nazare

فروشگاه مبلمان اداری کالج چوب آل

فروشگاه مبلمان اداری کالج چوب آل


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24