نام شرکت: فروشگاه لوازم چوبی آنتیک
کد شرکت: PAR2424
تعداد نمایش غرفه : 2995
نوع شرکت: خصوصی
مدیر عامل: عارف ذاکری
شهر / منطقه: مرکزی - ساوه
توضیحات:

دنياي امروز ما نوآور ، تنوع طلب ، پرتوقع ، مشتري مدار و عرصه تكيه زدن بر سبك هاي گوناگون و نوين است. گسترش ارتباطات، تكنولو‍ژي بسا صنعتي ، فرهنگ پست مدرن و مشترياني كه جلب رضليت آنها دشوار است، باعث مي شود تا چهره روزگار ما چنين باشد. اما ما فكر مي كنيم كه مي توانيم از پس چنين دنيايي براييم.ما به شما قول مي دهيم كه سعي كنيم حتي از اين دنيا جلو بزنيم.خودمان راهگشا باشيم، و داستان موفقيت مان را در كتاب ها بنويسند.فكر مي كنيد زياده از حد به خودمان مطمئنيم؟ يا مغرور شده ايم؟ ابداً چنين نيست.فقط لحظاتي با ما باشید و به آينده اي كه ما به آن مي انديشيم نگاه كنيد و توانايي هاي مان را بسنجيد و بعد قضاوت كنيد.

ما در اين وبلاگ بر آن شده ايم تا تمامي آنچه را كه از هنر ايران از قبيل درب ، گنجه و ... در خانه هايي با معماري قدیمی که به گونه اي چشم نواز توجه هر بيننده اي را به خود جلب مي نمايد و بسياري موارد ديگر را با ابعادي كوچك و در چوب به نمايش گذاشته تا هم هنر مردم عزيز اين مرز و بوم به منصه ظهور گذاشته شود و هم پاره اي از اين فرهنگ تا جايي كه تاريخ و حافظه مردم در ياد دارد وارد خانه هايمان گردد تا جدا از حس نستالژيك آن نمادي از تبلور هنر و فرهنگ ميهن عزيزمان باشد.

هدف ما در این وبلاگ فروش لوازم چوبی آنتیک با قیمتی بسیار مناسب می باشد که تقریباً همگی ما ایرانیان با آنها خاطراتی زبا داریم.

این نوع ارائه و تولید محصول که برای اولبن بار در ایران شکل گرفته است از یک سو در طراحی دکوراسیون و از سوی دیگر می تواند حالتی کاربردی در بسیاری از موارد داشته باشد که به زیبایی قابلیت ایجاد ترکیبی از دنیای مدرن و سنتی را توأماً ایجاد می نماید.

یکی از عللی که با وجود سابقه ای درخشان بر آن شدیم تا اینگونه محصولات را به صورت جداگانه و تک فروشی و در قالب وبلاگ( و انشاء الله در آینده ای نزدیک وب سایت)به فروش بگذاریم وارد آمدن قیمت هایی غیرواقعی در بازار و معمولاً محصولاتی با کیفیت نه چندان مناسب می باشد.

با وجود طرفداران بیشمار این هنر زیبا و کلاسیک و جهت دسترسی کلیه هموطنان عزیز تبلیغات این کار را در قالب وبلاگی به آدرس www.choobohonar.blogfa.com به تازگی شروع کرده ایم. امید که با حسن توجه شما عزیزان و بهره گیری از نظرات شما در بهبود روند کاری خود قدمی درخور توجه برداریم.


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24