نام شرکت: طرح اکسپرس
کد شرکت: PAR66320
تعداد نمایش غرفه : 479
نوع شرکت: خصوصی
مدیر عامل: مسعود علوی
شهر / منطقه: استان تهران - تهران
توضیحات:

جستجوی شما در محیط اینترنت خود اثباتگر این است که حضور صحیح در شبکه جهانی چقدر اهمیت دارد. امروزه اگر یک کسب و کارفاقد وب سایت باشد یعنی نیمی از راه موفقیت را طی نکرده و عرصه را به رقبا واگذار کرده چرا که حضوردر نت یعنی به نمایش گذاشتن کسب و کارتان برای همه جهانیان.

نکته مهم دیگر اینکه حضور در اینترنت هم آداب خود را دارد و اگر گام نخستین شما که همان انتخاب نام سایتتان است با عدم مشاوره همراه باشد از همان ابتدا راه به بیراهه برده اید.

کوتاه سخن آنکه همانطور که برای هر اقدام مهمی مشورت را سرلوحه کار خود قرار می دهید برای امر خطیر طراحی سایت هم حتما با مشورت اقدام کنید و در این زمینه مشاورین طرح اکسپرس در کمال صبر و حوصله می توانند به شما در این راه یاری برسانند.

شما می توانید با تماس با مشاورین طرح اکسپرس در زمینه های زیر مشورت کنید

 - انتخاب نام مناسب سایت برای کسب وکارتان
 - انتخاب طرح مناسب برای سایتتان
 - انتخاب کلید واژه های مناسب برای حضور در صفحه اول گوگل
 - انتخاب طرح مناسب برای سایتتان

چرا قیمت های طرح اکسپرس ارزان است؟

ما معتقدیم باید مشتریانمان به توانمندی برسند لذا با آموزش های صحیح توانسته ایم آنها را از حضور خود در بروز رسانی سایت بی نیاز کنیم لذا مهمترین بخش طراحی سایت که ورود مطالب در سایت است به عهده خود مشتریست پس هزینه کمتری به خریداران سرویس های ما متحمل می گردد. البته در صورت نیاز ما همه امور سایت را با صرف هزینه هایی رقابتی به عهده خواهیم گرفت.  طرح اکسپرس تا آخر با شما همراه خواهد بود.

نمونه کار های ما:

shafaa.ir
behrangkala.ir
apatco.ir
meswak.ir
takgol.net
kombu.ir
ataar.ir
porsaz.com
telecabiniran.com
gomnaam.ir

با ما تماس بگیرید

02143843894  -  09302990877


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24