نام شرکت: شرکت نرم افزاری آیتک سیستم
کد شرکت: PAR47219
تعداد نمایش غرفه : 655
نوع شرکت: خصوصی
مدیر عامل: وهاب بختیاری
شهر / منطقه: تهران بزرگ - منطقه 2
توضیحات:

 امروزه نرم افزار جایگاه خود را به عنوان دستیار اصلی مدیریت در کشورهای مختلف به خصوص در کشورهای پیشرفته به همگان ثابت کرده است. برای مدیران امروز تکیه بر اطلاعاتی که از طریق نرم افزارهای کارآمد به دست می آید، به دلیل مزایای بیشمار آن امری عادی شده است. مزایای استفاده از نرم افزار بیشمارند، ولی چند مورد را می توان در اولویت قرار داد:

1- نرم افزار باعث می شود که کلیه کارها بر اساس یک استاندارد معین انجام پذیرد. این موضوع باعث میشود، که روشهای سلیقه ای و گذرا جای خود را به اموری سیستماتیک با ورودی های معین و خروجی مفید برای مجموعه، بدهند.

2-نرم افزار میتواند بسیاری از مشکلات مجموعه ها در امور انسانی کاهش دهد، به این معنی که وجود یک سیستم قابل اطمینان باعث خواند شد که اعتماد بین همکاران مجموعه ها نیز افزایش یابد.

3- نرم افزار میتواند میزان سوددهی مجموعه را براحتی و در هر زمان ممکن در اختیار مدیران قرار دهد، و مدیران برای آگاهی از میزان سود و زیان مجموعه تحت مدیریت متحمل زمان و هزینه های بیجا نخواهند شد.

4- نرم افزار بر اساس رسالت ذاتی خود مجموعه را مبتنی بر سیستم خواهد کرد، یک نرم افزارخوب باعث خواهد شد، که سیستم کاری مبتنی بر شخص نباشد. بنابراین در بود یا نبود اشخاص معین یک مجموعه دارای نرم افزار میتواند کار خود را بدون کوچکترین وقفه ای ادامه دهد.

5- یک نرم افزار خوب می تواند، صرفه جویی فابل توجهی را برای یک مجموعه به ارمغان بیاورد.

موارد ذکر شده تنها بخشی از مزایای استفاده از نرم افزار در امور مدیریتی می باشد و شرکت پرگاس آیتک سیستم آراز با نام اختصاری آیتک سیستم نیز با در نظر گرفتن موارد فوق و سایر مزایای نرم افزار اقدام به طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مدیریتی نموده است.

در شرکت نرم افزاری آیتک سیستم صنایع و مجموعه های کاری به دو بخش مجموعه های کوچک و مجموعه های بزرگ تقسیم بندی شده اند و برای هر بخش نرم افزارهای مخصوصی طراحی شده است.

امید است که تلاش همکاران شرکت پرگاس آیتک سیستم بتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد.


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24