نام شرکت: شرکت فنی و مهندسی یاک
کد شرکت: PAR10962
تعداد نمایش غرفه : 728
نوع شرکت: خصوصی
مدیر عامل: کیوان ایرانمنش
شهر / منطقه: خراسان رضوی - رضویه
توضیحات:

شرکت فنی مهندسی یاک (داده پردازی یاک کارمانیا) بر آن است تا با تکیه به دانش و تجربه اعضا خود ، طراحی قابل و میزبانی همیشه بیدار برای وب سایت های شما باشد و خدمات لازم را برای ایجاد یک ارتباط امن و سریع در عرصه‌ دنیای گسترده وب ارایه دهد.

یاک فعالیت خود را از 20 دی 1393 به صاحب امتیازی چند تن از دانش آموختگان دانشگاهی و به مدیریت احمد شمسی آغاز کرده است و هم اکنون چندین بخش فعال دارد که در حال حاضر بخش های فعال یاک در سه بخش برنامه نویسی، میزبانی و آموزش و پشتیبانی آماده خدمت رسانی به مشتریان خود میباشد.

یاک با کوشش تیم سختکوشی که در اختیار دارد؛ به تدریج گسترش می‌یابد و در کانون این تغییرات گسترش‌جویانه؛ حرکت به سوی یک شرکت نرم افزاری تمام عیار نهفته است ؛ همچنین خواهد کوشید تا جدیدترین امکانات موجود در عرصه وب را به کار گیرد و خصایص یک شرکت مطمین و به روز آنلاین را در کانون امکانات خود بنشاند.

اگرمی‌خواهید از آخرین دستاوردها و پروژه های جدید شرکت باخبر شوید ، با ثبت نام در خبرنامه شرکت می‌توانید به راحتی و بدون نیاز به مشاهده روزانه سایت‌ از محتوا و به روز رسانی بخش‌های گوناگون یاک مطلع شوید.

رفتن همیشه رسیدن نیست ولی برای هر رسیدن باید رفت.

مدیریت شرکت فنی مهندسی یاک


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24