نام شرکت: درب های ضد سرقت
کد شرکت: PAR54
تعداد نمایش غرفه : 5610
نوع شرکت: خصوصی
شهر / منطقه: تهران بزرگ - منطقه 1
توضیحات:

در راستای اهداف کلی شرکت یکتا عمران تدبیر که شامل انجام امور مهندسی ساختمان یعنی طراحی، محاسبه، نظارت و اجراست، کادر مدیریــــــت جهت دستیابی به حداکثر رضایت مشتری یعنی کیفیت مناسب در عین قیمت رقابتی، تصمیم به تولید یا واردات برخی مواد، مصالح و محصولات مرتبط نموده است.
با توجه به افزایش قابل توجه قیمت ارز و کاهش قدرت خرید مصرف کنندگان، مدیران شرکت با استفاده از کلیه امکانات و روابط داخلی و خارجی موجود، اهتمام و توجه ویژه ای روی قیمت محصولات داشته اند. در عین حال با احترام به منزلـــت مصرفـ کننده ایرانی کـــالاهای بی کیفیت اما ارزان از ســــبد محصولات حذف شده است. صحت این ادعا با یک مقایسه ساده بین محصولات رقبا قابل اثبات خواهد بود.

محصولات ارائه شده در حال حاضر شامل موارد زیر است:

  • درب های ضد سرقت (محصول کشورهای چین، ایران و ترکیه در تنوع کامل مدل و قیمت)
  • درب و پنجره های UPVC (با مواد اولیه آلمانی و ساخت و مونتاژ در ایران با اندازه های سفارشی و تنوع قیمتی)
  • درب های داخلی HDF (با مواد اولیه ترکیه ای و ساخت و مونتاژ در ایران با اندازه های سفارشی و تنوع قیمتی)

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دربي است که چنانچه سارقين نتوانند به هر دليل از طريق دستکاري يا تخريب قفل درب به داخل منزل، محل کار، دفاتر مديران، حسابداري، بايگاني، انبار، ديتا سنتر ها و ... نفوذ نمايند، مانع از ورود آنها از طريق تخريب درب گردد، لذا درب ضد سرقت ميبايست از استانداردهاي مقاومت در برابر برش، فشار بر سطح و بر گوشه هاي درب برخوردار باشد.

درب ضد سرقت ميبايست ضمن ممانعت از ورود سارقين، از استانداردهاي لازمه در زمان وقوع حوادث غيرقابل پيش بيني چون زلزله و آتش سوزي نيز برخوردار بوده تا به هيچ صورت از ورود نيروهاي امدادي و يا خروج افراد در مواقع اضطراري جلوگيري ننمايد.

درب ضد سرقت

درب ضد سرقت دربي است که ضمن ممانعت از ورود سارقين، بر اساس استانداردهاي محيطي چون عايق سرما، گرما، باد رطوبت و صدا طراحي و ساخته شده باشد.

دربهاي ضدسرقت مي بايست به تناسب محل مورد استفاده با ويژگيهاي متفاوت انتخاب گردند. براي مثال ميتوان از دربهاي ساده فلزي که از دولايه ورق سخت به ضخامت يک ميليمتر در دو طرف درب و يک لايه عايق صدا و دما بعنوان لايه مياني ساخته شده در آپارتمانهايي که امکان ايجاد سروصدا توسط سارقين بمنظور تخريب درب امکان پذير نمي باشد استفاده نمود ليکن در مواردي که سارقين امکان و فرصت ايجاد سر و صدا به منظور تخريب درب را داشته باشند، همچون اماکني دور از حضور جمع ازجمله ويلاها کارخانجات, انبارها، ... ميبايست از دربهاي ضد سرقت با ويژگيهاي خاص استفاده نمود تا امکان نفوذ سارقين پس از برش و تخريب لايه هاي سطحي درب به داخل ساختمان را غيرممکن سازند. در اين گونه موارد نه تنها ضخامت لايه هاي فولادي در دو طرف درب به دو ميليمتر و جمعا چهار ميليمتر افزايش مي يابند بلکه لايه مياني نيز از طريق ايجاد شبکه مستحکم فولادي به همراه تزريق مواد ويژه ضد برش, ضد مته، ضد اسيد و ضد تخريب در ميان آن تقويت گرديده و از استانداردهاي ويژه کيفيت اينگونه دربها برخوردار ميگردد.

صرفنظر از استانداردهاي امنيتي موردنياز در توليد و انتخاب دربهاي ضدسرقت, ديگر ويژگيهاي دربهاي ضد سرقت به منظور ارتقا کيفيت لايه هاي بيروني و دروني درب در اماکن خاص ازجمله پوششهاي ضدرطوبت, ضد اسيد به عنوان ويژگيهاي پنهان و غير قابل رويت، بمنظور استفاده درمکانهاي مرطوب و يا صنعتي از نکات ضروري در هنگام انتخاب دربهاي ضد سرقت تلقي ميگردد.

در پايان لازم به تذکر است که بهترين و مرغوبترين دربهاي ضدسرقت زماني بکار مي آيند که سارقين از تخريب قفل نصب شده برروي درب ناتوان بمانند, پس هيچ دربي، حتي اگر از فولاد نفوذ ناپذير و براساس استانداردهاي جهاني نيز ساخته شده باشد، بدون نصب قفل ضد سرقت تفاوتي با يک درب چوبي معمولي نخواهد داشت.
سخن آخر :
امیدوارم در سایه ایزد منان و همت عالی دستان ایرانی، با یاری یکدیگر نقشی هر چند کوچک جهت ایجاد زیرساخت لازم برای خروج از شرایط بحرانی اقتصادی را فراهم آورده باشیم.


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24