نام شرکت: خانه تاتو سونیا - طراحی حرفه ای هاشور و تاتو
کد شرکت: PAR3953
تعداد نمایش غرفه : 9880
نوع شرکت: خصوصی
مدیر عامل: سونیا جلیلی
شهر / منطقه: تهران بزرگ - منطقه 5
توضیحات:

**خدمات و آموزش به صورت کاملا حرفی‌ در کوتاه‌ترین زمان برای عزیزان تهرانی‌ و شهرستانی با ارائه مدرک معتبر**

تاریخچه تاتو:
تاتو در حقیقت کاشتن رنگ در لایه‌های زیریرن پست می‌باشد.قدیمی‌‌ترین تاتوی کاشف شده توسط باستان شناسان مربوط به ۵۰۰۰ سال پیش می‌باشد که روی جسد یک مومیایی کشف شده است.بر اساس شواهد تاریخی‌ انگیزههای متفاوتی برای خالکوبی وجود داشته است که از جمله می‌توان به ادب رسوم،علامت گذاری به دلایل مختلف،زیبائی،مود،جلب توجه،علل پزشکی‌ و… اشاره نمود.

در گذشته انجام تاتو به علت درد،خونریزی،استفاده از رنگ‌های غیر بهداشتی مضر و زننده و همچنین ابزار خالکوبی سنتی‌ که اکثرا عامل انتقال بیماری محسوب می‌شدند .برای انجام آرایش دائمی مناسب نبودند.بعد‌ها در اوایل سال ۱۹۷۰ میلادی،اولین وسایل و رنگ‌های آرایش دائمی بوجود آمد که این تکنولوژی و پیشرفت تا کنون ادامه یافت است،

خانه تاتو سونیا - طراحی حرفه ای هاشور و تاتو

آرایش دائمی :
امروزه با پیشرفت چشمگیر علم و تکنولوژی تغییرات شگرفی را در زندگی‌ روزمره مان شاهد هستیم در این میان مدیریت زمان  و استفاده بهینه از وقت یکی‌ از مهمترین مسائل انسان امروزی به شمار میرود از طرفی‌ توجه به زیبائی و پرداختن به آراستگی واقعی‌ امریست فطری که امروزه با ارتقأ کیفیت زندگی‌ مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.

آرایش دائمی به منظور نیل به هدف فوق یعنی‌ تامین زیبائی و آراستگی دائمی ایده‌آل بدون صرف وقت،شیوه ای است که اخیرا در جوامع پیشرفت دنیا با استفاده از روش طراحی ایمن مطرح و ارائه گردیده است.

متد جدید طراحی ایمن روشی‌ نوین و بهداشتی می‌باشد که جایگزین تاتوی صنعتی‌ شده است و مناسب برای افرادی است که:

  • به بهداشت و سلامت خود اهمیت میدهند.
  • پوستشان به مواد آرایشی‌ مختلف حساسیت دارد.
  • به علت مشغله روزنه،فرصت کافی‌ را برای انجام آرایش ندارند.
  • به داشتن ظاهری زیبا و آراسته در هر لحظه اهمیت میدهند.
  • از کم پشت بودن ابرو ها،کوچک بودن چشم‌ها و یا لبهای رنگ پریده،باریک و نا منظم خود رنج میبرند.
  • همیشه از درد و خونریزی تاتوی سنتی‌ هراس داشتند
  • به دلیل غیر طبیعی و زننده بودن تاتوی سنتی‌،علی‌رغم میل باطنی تمایلی به انجام آن ندارند

خانه تاتو سونیا - طراحی حرفه ای هاشور و تاتو

طراحی ایمن:
روشی‌ است مبنی بر اصول علمی‌ و پزشکی‌ با استفاده از دستگا‌ههای استاندارد و وسایل یکبار مصرف استریل که به کاربر امکان میدهد که بنا به تقاضای مشتری،نسبت  به ارائه یک آرایش دائمی ایمن اقدام نمائید.

تفاوت طراحی ایمن با تاتو:
تاتو در حقیقت روش سنتی‌ و غیر ایمن انتقال رنگدانه‌ها به زیر پوست می‌باشد .استفاده از دستگاه‌ها و سوزن‌های غیر بهداشتی،رنگ هایی که از مواد غیر استاندارد و در محیط غیر استریل تهیه شده و همچنین عدم کنترل عمق نفوذ رنگ توسط کاربر،از عوارض جبران ناپذیر تاتو محسوب میگردد.

اما در روش طراحی ایمن استفاده از دستگا‌ههای واجد استاندارد‌های پزشکی‌،رنگدانه های تولید شده بر بر اساس اصول زیست سازگاری،استفاده از سوزن‌های یکبار مصرف استریل به صورت کارتریج و تنظیم دقیق عمق نفوذ سوزن،همچنین انجام کار با حفظ حالت طبیعی چهره،توسط طراح همه و همه از اصول اساسی‌ آرایش دائمی در روش طراحی ایمن بوده و حداقل عوارض را برای مشتری به همراه خواهد داشت.

مزایای مهم استفاده از روش طرحی ایمن:

  • حداقل درد و خونریزی
  • حداقل تخریب بافت اپیدرم(پوست)
  • عدم انتقال عفونت و بیماری‌های پاگیر نظیر ایدز،هپاتیت و … با استفاده از کارتریج‌های استریل یکبار مصرف

خانه تاتو سونیا - طراحی حرفه ای هاشور و تاتو

خانه تاتو سونیا - طراحی حرفه ای هاشور و تاتو


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24