نام شرکت: اعزام دانشجو به اسپانیا
کد شرکت: PAR49
تعداد نمایش غرفه : 4544
نوع شرکت: خصوصی
شماره ثبت: 42/17/76458
مدیر عامل: شکرالهی
شهر / منطقه: تهران بزرگ - منطقه 2
توضیحات:

موسسه دانش گستر کوه نور فعالیت خود را بطور رسمی از ابتدای سال 86 آغاز کرد. تلاش و فعالیت متداوم این شرکت در مشاوره تحصیلی و اخذ پذیرش و ویزا برای متقاضیان ادامه تحصیل باعث شد که این شرکت به سرعت جای خود را در میان موسسات مشابه پیدا کند. هم اکنون با گذشت بیش از 5 سال از فعالیت متداوم، بالاترین سطح خدمت رسانی در مقایسه با تمامی موسسات مشابه، به این موسسه اختصاص داده شده است.

فعالیت مستمر این شرکت باعث شده است که این موسسه به عنوان اولین و تنها مرکز تخصصی جهت اعزام دانشجو به اسپانیا و پرتغال با مجوز رسمی از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری شناخته شود که از یک طرف به تحقق آرمان های متقاضیان این موسسه می پردازد و از طرف دیگر مشتری مداری و احترام متقابل را در دستور کار خود قرار داده است.

مدیریت موفق این موسسه دلایل موفقیت خود را اینگونه بیان کردند:

موسسه دانش گستر کوه نور تلاش خود را به صورت مستمر و با محور مشتری مداری جهت جلب رضایت متقاضیان انجام می دهد. سطح دانش بالای کارکنان موسسه و ارتباط تنگاتنگ ما با فارغ التحصیلان دانشگاههای اسپانیا و پرتغال به همراه مساعدت راهگشای اساتید مجرب در  این دو کشور زمینه را برای فعالیت هر چه بهتر این موسسه فراهم کرده است".
ایشان
در ادامه متذکر شدند: هدف از شروع به فعالیت کردن این موسسه رفع نقایص موجود و تصحیح اطلاعات برای متقاضیان ادامه تحصیل بوده است و اعتقاد ما صداقت در بیان شرایط تحصیلی و زندگی در کشور اسپانیا می باشد.
می توان گفت این موسسه به عنوان اولین مرجع تحصیلات تکمیلی برای تحصیل در اسپانیا و تحصیل در پرتغال، با کادری مجرب و متخصص، در ایران شناخته می شود.

خط مشی موسسه

موسسه دانش گستر کوه نور به عنوان مجموعه‌ي پویا، ارایه خدمات کارساز به مشتریان و پاسخگویی موثر به نياز آنان را ركن اصلي توسعه‌ي فعاليت‌هاي خود قرار داده است. نگرش مشتري‌مداري حاكم بر فعاليت‌هاي گروه از همان ابتداي راه موجب افزایش خوشنودي مشتريان، بهبود كيفيت خدمات، نوآوري و خلاقيت مستمر براي ارايه‌ي خدمات نوين، افزايش كارآيي خدمات پشتيباني و رقابت سالم و اصولي با رقيبان ،شده است واین مهم جزو مهم‌ترين اصول و ارزش‌هاي فعاليت‌هاي این موسسه می باشد. چه آن كه، خدمت‌رساني به جامعه و كمك به رشد و توسعه‌ي  فناوری و ديگر ابزارهاي نوين ارتباطي به عنوان شاخصي براي ميزان رشد و توسعه‌ي كشور نيز همواره مورد توجه مديران و كاركنان ما بوده است.
در حقيقت، دوره‌هاي تحصيلات تكميلي محل تلاقي و فصل مشترك آموزش و پژوهش در عالي‌ترين سطوح خود مي‌باشد كه در آن برجسته‌ترين دانش‌پژوهان جامعه به عالي‌ترين مباحث علمي (نظري و عملي) مي‌پردازند و در نقش خون تازه و تجديد شونده‌ي كالبد پژوهش و تحقيق، جامعه را زنده و پويا نگاه مي‌دارند.

در نتیجه اهداف شرکت را می توان به موارد اصلی زیر تخصیص داد:

 • فراهم کردن شرایط برای تربيت نيروي انساني متخصص و كارآمد در عالي‌ترين سطوح علمي دنیا
 • کمک به رشد كيفي دوره‌هاي تحصيلات تكميلي
 • بسترسازي براي تحصیل در دوره‌هاي دكترا در كليه رشته‌هاي مرتبط با زمينه‌هاي فعاليت علمي دانشگاههای خارج از کشور
 • توجه خاص بر مشاوره برای دوره‌هاي بين رشته‌يي مورد نياز کشور که در خارج از کشور ارائه می شوند
 • اهتمام در شناخت دوره‌هاي تحصيلات تكميلي تعريف نشده و مورد نياز در ایران که در خارج از کشور ارائه می شوند
 • زمينه‌سازي براي اعزام دانشجويان به دانشگاههای گروه ممتاز مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

با توجه به جايگاه مديريت تحصيلات تكميلي این موسسه و شرح وظايف و حدود اختيارات آن، امور مربوط به تدوين و تنظيم سياست‌هاي اجرايي، ايجاد هماهنگي ، نظارت و ارزيابي فعاليت‌هاي تحصيلات تكميلي به عهده مديريت این موسسه مي‌باشد.

خط مشي زير در همين راستا ارائه مي‌گردد:
گسترش ارتباط بين تحصيلات تكميلي دانشگاه های داخل و خارج از کشور
اجراء، مسئوليت‌پذيري و پاسخ‌گويي موسسه در عقد قرارداد، به روز نگهداشتن اطلاعات آموزشي متقاضیان و گزارش‌گيري‌هاي مربوط
کمک به ارائه برنامه كوتاه مدت و ميان مدت تحصيلات تكميلي از سوي دانشجویان دانشگاههای داخل به منظور فراهم ساختن شرایط مناسب برای اعزام
از سوي ديگر، در اين مقاطع است كه دانش و فن‌آوري از جوامع پيشرفته‌تر جذب و هضم مي‌شود و همراه با خلاقيت‌ها و ابتكارات براي استفاده‌ي داخلي ارائه مي‌گردد. سياست موسسه دانش گستر کوه نور نيز ناظر بر تمشيت امور به ترتيبي است كه اهداف عالي فوق تحقق پذيرد.

خدمات موسسه

 • اخذ پذیرش تحصیلی
 • اخذ پذیرش موسسه زبان
 • انواع مشاوره ها
 • مشاوره نظام وظیفه
 • اخذ ویزای تحصیلی
 • رزرواسیون هتل و محل اقامت
 • ترانسفر فرودگاهی
 • فروشگاه اینترنتی
 • اخذ پذیرش از آکادمی های فوتبال

نمونه هایی از رشته های پرطرفدار:
علوم مهندسی: مهندسی برق ، مکانیک ، کامپیوتر ، مخابرات ، شبکه ، IT ، صنایع ، هوافضا ، مهندسی پزشکی ، نانوفناوری ، هوش مصنوعی ، مهندسی عمران ، مهندسی مواد ، پلیمر ، شیمیایی ، شیمی و ...
پزشکی: ژنتیک انسانی و جانوری ، بیوتکنولوژی ، بیولوژی ، ایمونولوژی ، عصب شناسی و ...
علوم پایه: فیزیک کاربردی ، اپتیک ، کوانتوم ، مگنتیک ، ریاضیات پیشرفته ، ریاضی کاربردی ، آمار ، شیمی کاربردی و ...
علوم انسانی: مدیریت ، MBA ، روابط بین الملل ، مدیریت بازرگانی ، حقوق و ...
هنر: نقاشی ، معماری ، موسیقی ، تاریخچه هنر ، هنرهای تجسمی و ...


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24