نام شرکت: آرمان صنعت
کد شرکت: PAR60
تعداد نمایش غرفه : 3771
نوع شرکت: خصوصی
شماره ثبت: 348540
شهر / منطقه: تهران بزرگ - منطقه 12
توضیحات:

آرمان صنعتتوسعه روز افزون صنایع کشور و اصل تخصص  گرایی سبب ایجاد شرکت مهندسی آرمان صنعت گردیده است. شرکت آرمان صنعت امرتات (شماره ثبت: 348540) در سال 87 با گروهی از مهندسین کار آزموده و با تجربه در زمینه برق، IT و تاسیسات تشکیل گردید. این شرکت با توجه به تجربیات و دانش کارشناسان خود توانسته سازمانی تخصصی و پویا در زمینه طراحی، خرید، نصب، راه اندازی، نگهداری و تعمیرات در زمینه های برق، ابزار دقیق و تأسیسات فراهم نماید که قابلیت اجرای پروژه های EPC خصوصاً در صنایع بزرگ نفت، گاز، پتروشیمی و برق را دارا میباشد. شرکت آرمان صنعت ضمن بهره گیری از جوانان تحصیل کرده و متخصص، با اجرای اصول پیشرفته علمی قصد دارد درزمینه نگهداری صحیح و تعمیرات برنامه ریزی شده، صنایع کشور را یاری نماید. اميد است اين شركت بتواند  شايستگي، توانمندي و تجارب مفيد كاري خود را در راستای پیشرفت هرچه بیشتر ایران عزیزمان ارائه کند.

شرکت آرمان صنعت ضمن بهره گیری از پرسنل فنی و با تجربه در کنار جوانان تحصیل کرد و متخصص و با اجرای اصول پیشرفته علمی قصد دارد درزمینه نگهداری صحیح و تعمیرات برنامه ریزی شده، صنایع کشور را یاری نماید.

ین مجموعه با اهدافی همچون جلب رضایت مشتریان و کارفرمایان، استقرار سیستمهای کیفی و کمی، افزایش تولید و بهره وری، اشتغالزایی تأسیس و با چشم اندازی بر ارائه بهترین نوع خدمات برای کلیه مشتریان بر مبنای اصول مبتنی بر علم به فعالیت خود ادامه می دهد.

دامنه فعالیت:

  • نصب، راه اندازی، نگهداری، بهره برداری و تعمیرات تجهیزات صنعتی
  • ارائه سرویسهای فنی و تخصصی در زمینه های برق، مکانیک، ابزار دقیق، تاسیسات برودتی و حرارتی
  • اجرا و نظارت سیستمهای ایمنی و محیط زیست در مجتمع های صنعتی
  • نصب، راه اندازی و نگهداری از شبکه های IT و فیبر نوری
  • مشاوره، اجرا، پشتیبانی و نگهداری از سیستم های مخابراتی، دوربین های مدار بسته و حفاظتی
  • پیاده سازی نرم افزارهای صنعتی در زمینه نصب و راه اندازی، نگهداری و تعمیرات
  • طراحی، تولید، فروش و نصب انواع چراغهای روشنایی صنعتی و خانگی با تکنولوژی LED
  • ارائه راهکارهای بهینه سازی مصرف و کاهش تلفات در واحدهای صنعتی، اداری، تجاری و مسکونی
  • طراحی، تولید و فروش و نصب انواع سیستمهای خورشیدی
  • آموزش و تربیت نیروی انسانی متخصص

لوح تقدیر


اطلاعات تماس
این غرفه منقضی شده است

غرفه های مرتبط
درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24