هرآنچه باید در مورد میکروپیگمنتیشن - تاتو و هاشور ابرو بدانید
تاریخ درج : 1393/03/24    تعداد نمایش : 5600
میکروپیگمنتیشن برای هاشور,دوام و ماندگاری روش پیگمنتیشن,ماندگاری هاشور ابرو,اصلاح تاتو

در روش میکروپیگمنتیشن درد و خونریزی به چه میزان است؟

در خصوص این سوال باید گفت مهمترین عاملی که این تکنیک را نسبت به روش های قدیمی و سنتی متمایز میکند نداشتن درد و خونریزی است که البته نبود درد در افراد باشرایط مختلف کمی متفاوت است ولی به طور کلی حتی برای افرادی که نسبت به درد حساس تر هستند با استفاده از یک پماد بی حسی موضعی این مشکل کاملا بر طرف میشود و جای هیچ گونه نگرانی برای این اشخاص نسبت به تحمل درد باقی نمی ماند.

استفاده از روش میکروپیگمنتیشن برای هاشور و اصلاح فرم ابروی افرادی که ابروهایشان مو ندارد مناسب است؟

این سوال نیز یکی از متداول ترین سوالاتی است که از طرف خانم ها مطرح می شود در خصوص این سوال باید گفت که در روش میکروپیگمنتیشن برای هاشور تکنیک های مختلفی وجود دارد که به طور کاملا طبیعی و به شکل موی ابرو برای افرادی که موهای ابرویشان به دلایل مختلف ریخته است را پوشش میدهد و به دلیل خاصیت پزشکی و معدنی رنگ های پیگمنتیشن به مرور زمان باعث تحریک شدن ریشه موی ابرو شده و تا حد قابل توجهی رشد مجدد صورت میگیرد.

آیا در استفاده از این تکنیک منع مصرف برای افراد وجود دارد؟

بله منع مصرف وجود دارد البته به طور قطعی و همیشگی خیر که در این رابطه نیز میتوان با انجام یک تست کوچک بر ناحیه مرد نظر اطمینان پیدا کرد.

دوام و ماندگاری روش پیگمنتیشن چقدر است؟

در خصوص این سوال که ممکن است سوال خیلی از متقاضیان باشد باید بگویم که ماندگاری این تکنیک ایمن به عوامل متععدی بستگی دارد.

1 نوع پوست (چرب . خشک و معمولی)

2 سن پوست

3 رنگ پوست

4 عوامل محیطی شرایط جغرافیائی و آب و هوائی

این ها مهمترین عواملی هستند که در دوام و ماندگاری تکنیک میکروپیگمنتیشن تاثیر گذار هستند که غالبا دوام پیگمنت بر روی پوست های خشک و روشن نسبت به پوست های چرب و تیره بیشتر است.

آیا از تکنیک میکروپیگمنتیشن میتوان در اصلاح تاتو های قدیمی و تیره استفاده کرد؟

بله از تکنیک میکروپیگمنتیشن میتوان در اصلاح تاتوهای قدیمی استفاده کرو ولی با توجه به عمق نفوذ رنگ در پوست و یا نوع رنگ استفاده شده و مدت زمانی که تاتو انجام گرفته باید در نظر گرفته شوند زیرا هر کدام از این شرایط در تکنیک میکروپیگمنتیشن تاثیر گذار میباشند و ممکن است به 2 تا 3 جلسه ترمیم نیاز باشد.

اطلاعات تماس
نام شرکت: هاشور ابرو | تاتو ابرو | مرکز میکروپیگمنتیشن سایه
تلفن دفتر مرکزی: 22382605
فکس دفتر مرکزی: 09381940706
آدرس دفتر مرکزی: سعادت اباد - میدان سرو
تلفن همراه: 09381940706

درج آگهی در بانک اطلاعات مشاغل رایگان است و مسئولیت آن با آگهی دهنده می باشد،لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول فرمایید
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به بانک مشاغل و نیازمندیهای کشور می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و آگهی ها غیرمجاز و پیگرد قانونی دارد.
Pardad All rights reserved.info@pardad.ir 2007
طراحی سایت توسط طراحی سایت 24